5 סיורים מומלצים לעשות בדובאי

לא טיילתם לדובאי אם לא ראיתם חלק מהמקומות המופלאים שיש לה להציע! וכדי להפיק את המרב מהטיול, מומלץ לקחת לפחות את אחד משלל סיורים בדובאי שנספר עליהם במאמר הבא. יש אינסוף דרכים לראות את העיר, אז אתה רק צריך לבחור את המועדפת עליך ולצאת לדרך!

 

סיור אתרים מרכזיים – Sightseeing

אין דרך טובה יותר לראות עיר מאשר ללכת ברחובותיה – ודובאי היא מקום מושלם ללכת בו לאיבוד! בשיטוטיך תגלה גם שכונות היסטוריות כמו אל פאחידי, דיירה ודובאי המודרנית!

אז מצאנו כמה סיורים מעולים בשבילך. תוכל לקחת את הסיור הפרטי של דובאי סיטי שאורך 3 שעות, במהלכו תוכלו לראות את השכונה העתיקה של אל פאחידי ואת שווקי דובאי העתיקים. אם אתה מעדיף במקום זאת סיור באוטובוס, מומלץ לקחת סיור באוטובוס הופ-און הופ-אוף שבמהלכו תלמד את כל מה שאתה צריך לדעת על דובאי ותעבור בכל האתרים הפופולריים ביותר כגון אקווריום דובאי, קניון דובאי ועוד!

 

סיור בבורג' ח'ליפה

אין שום דרך שתוכלו ללכת לעיר דובאי ולא לבקר בבורג' ח'ליפה, נקודה!

הבניין הגבוה ביותר בעולם לא יכול היה להיות ממוקם בשום מקום אחר מלבד דובאי! אבל בורג' ח'ליפה הוא לא רק הבניין הגבוה ביותר בעולם, יש לו עוד 5 שיאי עולם כמו למשל המעלית שעוברת המרחק הארוך ביותר והתצפית הגבוהה ביותר בעולם! מומלץ להשאיר את הסחרחורת שלך בבית וליהנות מפיסת האדריכלות המעולה הזו.

 

סיור אוכל

בכנות, לקחת סיור אוכל הוא חובה בכל מקום בו מטיילים, אך בדובאי במיוחד!

יש מגוון של סיורי אוכל שונים, רובים באורך שעה וחצי, ובהם תוכל לטעום את מיטב הארוחות המסורתיות של איחוד האמירויות.

הדרך האידיאלית לנסות כמה שיותר אוכל היא סיור אוכל פרטי בן 3 שעות בדובאי שיספק 10 טעימות, מגלידת זעפרן ועד המבורגר גמלים! זה אחד מהסיורים המקומיים הטובים ביותר בדובאי!

 

סיור במטוס

דובאי היא מקום שנראה טוב יותר מלמעלה – בין אם זה מהבניין הגבוה ביותר או ממטוס! לא תוכל להוריד את החיוך מהפנים בסיור מסוג זה.

אם אתה רוצה לנסות את החוויה הייחודית הזו, יש סיור נהדר במטוס. משך הזמן הוא 45 דקות, בהם תוכל להתפעל מגורדי השחקים והמרינה של דובאי, ואפילו מנחיתת מים.

 

סיור בפארק המים אטלנטיס

אין שום דרך שתוכלו לפספס את מלון אטלנטיס – זהו מבנה מסיבי בצורת שער המשמש כמלון ולונה פארק.

במלון אטלנטיס יש את אחד מפארקי המים המפורסמים ביותר בדובאי. קוראים לו פארק המים Aquaventure ויש בו יותר מ -30 מגלשות ואטרקציות שיעזרו לכם בוודאות להיפטר מהזיעה בימים הלוהטים של דובאי!

זאת רק טעימה קטנה בלבד מהמגוון הרחב של הסיורים שתמצאו בעיר הזאת, זה הזמן להתחיל לחקור ולהזמין מקום!

 

עיר תיירותית

תוכן עניינים
מצאתם את הכתבה שימושית?
שתפו בקליק!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו