3 סיורי חובה באירופה

טיול לאירופה מצריך מכם תכנון מוקפד מראש. שכן, אתם צריכים להגיע אל היעד הנבחר שלכם כשאתם מתוכננים כדי שתוכלו ליהנות ממנו באופן מקסימלי. כדי לאפשר לכם להכיר את היעדים הנבחרים באופן מעמיק, יצאנו לבדוק מהם 3 סיורי החובה שאתם צריכים להכיר באירופה. תישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שרציתם לדעת בנושא ולא ידעתם איפה תוכלו לקבל אותם.

 

רקע אודות הגורמים שסייעו לנו לכתוב את המדריך

מדריך זה שאתם קוראים ממש עכשיו נכתב לאחר שקיבלנו ידע רב מצד גורמים שמכירים את אירופה כמו את כף היד שלהם. מדובר במטיילים שמגיעים לאירופה על בסיס קבוע ומטיילים בערים שונות וכפרים באמצעות סיורים מקומיים. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט בקבוצה של מטיילים ביבשת הגדולה ולשמחתנו, קיבלנו מעל ל – 40 פניות.

כל אחד מסר לנו את סיור החובה שלו ובסופו של דבר, בחרנו את ה – 3  שנראו לנו הטובים ביותר. זו ההזדמנות להודות לכל אלו שלקחו חלק בכתיבת המדריך. שכן, בזכותם, הוא רואה אור וצפוי להוביל למודעות בנושא.

 

תכירו את הסיור ה – 1 שנכנס לסיורי החובה באירופה: סיור ברומא

אי אפשר לכתוב על סיורים באירופה ולא להזכיר את האפשרות לקחת חלק בסיורים ברומא. שכן, מסתבר שמדובר ביעד שבו רבים בוחרים לקחת בו סיורים. כ – 28 אנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו בפנינו שהם לקחו חלק בשנים האחרונות בכמה סיורים ברומא.

לדבריהם, הסיורים ביעד הם מרתקים ומתאימים לגילאים שונים. שכן, הם מתקיימים בשפה העברית. אם תבחרו להגיע לרומא, כדאי שתדעו שאסור לכם לפספס את הסיורים שמתמקדים במקומות הבאים:

  • הכיכרות
  • הנמל
  • המזרקות
  • המוזיאונים

 

תכירו את הסיור ה – 2 שנכנס לסיורי החובה באירופה: סיור בסופיה

סופיה, עיר הבירה של בולגריה, מושכת אליה מידי שנה תיירים רבים. אלו שמגיעים בחורף, עוברים ביעד המדובר כדי להגיע אל הערים האחרות שבהן יש הרים מושלגים שמחכים לגולשי סקי מקצועיים וחובבנים. בקיץ אפשר להגיע לסיורים בסופיה ולהכיר את העיר האירופאית שעשירה בהיסטוריה מעניינת. אם תגיעו ליעד המדובר, כדאי שתטעמו את המאכלים המקומיים ובמיוחד את הגבינה הבולגרית המקומית.

 

תכירו את הסיור ה – 3 שנכנס לסיורי החובה באירופה: סיור בלונדון

אי אפשר לכתוב על סיורים באירופה מבלי לציין את הסיורים של לונדון. העיר המנומסת שעתירה במקומות תיירותיים מזמינה אתכם להסתובב בה עם מדריך מנוסה ולהכיר מקרוב את ההיסטוריה והארכיטקטורה הייחודית של העיר מקרוב.

 

כמה מילים לקראת סיום

המדריך צפוי להסתיים ממש בקרוב וזו ההזדמנות שלנו לאחל לכם, קוראים יקרים, שתמצאו את היעד המתאים לכם ביותר ושתיקחו חלק בסיור מקומי שיאפשר לכם להכיר את המקום מקרוב. אתם תמיד מוזמנים להעביר את המדריך הנוכחי למכרים שצפויים לטוס בקרוב. כדי שהם יוכלו לדעת את כל הפרטים על הסיורים ביעד שלהם.

סיורים באירופה

 

תוכן עניינים
מצאתם את הכתבה שימושית?
שתפו בקליק!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו