מאיזו מדינה בעולם הכי זול לייבא רהיטים ואיך זה עובד?

יוקר המחיה בא לידי ביטוי במגוון תחומים בחיינו וישראלים רבים מנסים להתגבר על הקשיים הכלכליים ולהסתדר עם האמצעים העומדים לרשותם.

אחד התחומים בהם ניכרת ההשפעה של תהליכים אלו הוא תחום עיצוב הפנים והלבשת הבית.

בשנים האחרונות עוד ועוד ישראלים נוסעים לחוץ לארץ בכדי לרכוש לעצמם רהיטים, אריחים קרמיקות ועוד.

כיצד עושים זאת והאם זה משתלם? כל זאת ועוד בכתבה שלפניכם.

 

שלב א: בחרו מדינה

כאשר דנים בנסיעה לחוץ לארץ בכדי לקנות רהיטים וציוד זול לבית, המדינה הראשונה שקופצת למרבית האנשים לראש היא ללא ספק סין. ואכן, סין הייתה מהמדינות הראשונות אליה נסעו ישראלים בכדי לייבא מכולות מלאות רהיטים, כלים סניטרים, אריחים ועוד. היתרון הבולט בייבוא רהיטים מסין הוא שבסין יש מבחר עצום של יצרני רהיטים ואביזרים לבית, כך שיש מבחר רחב וטווח מחירים גדול.

החיסרון בייבוא רהיטים בסין טמון בעיקר באיכות המוצרים המשתנה, העובדה שמדובר במדינה רחוקה וההגעה אליה כרוכה בטיסות יקרות במיוחד. עוד חסרון בולט וכלל לא קטן טמון בפערי השפה, שכן מרבית הסינים אינם מדברים עברית ועל כן קצרי תקשורת ואי הבנות הן תרחיש גרוע ואפשרי ביותר.

מדינה נוספת שלאחרונה זוכה להתעניינות גוברת נמצאת ממש קרוב אלינו, ורבים מאיתנו קרוב לוודאי ביקרו בה. מטורקיה ניתן לייבא מגוון רחב של רהיטים לרבות כיסאות, ספות, כורסאות, מיטות ועוד. כמו כן לאלו שצריכים חומרי גלם לשיפוץ הבית, בטורקיה ניתן למצוא גם חומרי גלם לרבות חומרי גלם מקומיים הידועים במיוחד באיכות שלהם כמו השיש המקומי. באשר למחירים, גם כאן יש טווח גדול וקיימים אלו הטוענים שניתן להגיע לחיסכון של 50%.

 

שלב ב: בחרו חברה או איש קשר

כדי לייבא תכולת דירה וחומרי גלם לשיפוץ הבית, כדאי להצטייד בחברה או איש קשר אשר מכירים את הספקים המקומיים וידעו לתרגם את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. קיימות חבורת רבות אשר מתמחות ביבוא תכולות דירה מסין ומטורקיה, וגוזרות לעצמן עמלה נאה ממחיר היבוא. חברות אלו גם לרוב יסיעו לכם בהזמנת המכולה ויבואה לארץ.

 

שלב ג: נסעו למדינה או שלחו נציג מטעמכם

אחרי שבחרתם מדינה ושכרתם את שירותיה של חברה לייבוא תכולות דירה לארץ, הגיע רגע האמת של בחירת התוצרת. לשם כך יש לנסוע למדינה ממנה אתם מייבאים בליווי איש הקשר שלכם או נציג מהחברה ששכרתם את שירותיה. אם תרצו, תוכלו לשלוח מעצב או מעצבת פנים אשר ייסעו מטעמכם ויבחרו את המוצרים הנדרשים.

 

שלב ד: יבאו את הרהיטים לארץ

השלב האחרון נשמע אומנם פשוט, אך יצריך מכם לשכור מכולה ולתאם את הייבוא עם מגוון גורמים שונים, לרבות הרשויות הרלבנטיות במדינה המייצאת ועם הרשויות הרלבנטיות בארץ.

 

יבוא רהיטים מחו"ל – עד כמה זה משתלם?

ייבוא רהיטים מחו"ל אומנם עושה רושם של פתרון מתוחכם ומוצלח במיוחד, אך בפועל, מדובר בהימור שכן לא פעם העסקאות הללו עלולות להסתבך. כמו כן, כפי שראיתם עד כה, מדובר בתהליך ארוך ויש אף שיגידו סבוך.

אם אתם רוצים רהיטים יפים במחירים משתלמים אך אינכם רוצים להסתבך עם נסיעות לחוץ לארץ, חוזים סבוכים עם חברות והתעסקות עם שלל רשויות, היכנסו לאתר הבית של עידה בכתובת הבאה: https://store.ida-home.co.il, ותהנו מעולם קסום של רהיטים.

 

שולחן אוכל

תוכן עניינים
מצאתם את הכתבה שימושית?
שתפו בקליק!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו