הצללות לאירועים – איך תדאגו שיהיה נעים לאנשים באירוע

הצללות לאירועים – איך תדאגו שיהיה נעים לאנשים באירוע

החיים בישראל כוללים הרבה חגיגות – חגים, אירועים משפחתיים, אירועי חברה ואירועים חברתיים.

כל השמחות הללו מקבלות ערך מוסף כאשר הן מתקיימות בחיק הטבע הישראלי המגוון והיפיפה, אבל החיים בישראל כוללים גם הרבה שמש וחום, אז איך מחברים בין השניים?

בעזרת פתרונות הצללה לאירועים!

 

סוגי הצללות לאירועים

קיימים סוגים שונים של הצללות לאירועים, אשר מיועדים לתת מענה לצרכים שונים, מספרים שונים של אנשים, במצבים שונים של מזג אוויר, סוגים שונים של שטח וכן הלאה. לצורך בחירה נכונה של הצללות לאירועים, מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע, שיעזרו לכם לבחור נכון.

 

אוהלים לאירועים

אוהלים לאירועים הם אוהלים גדולים במיוחד, אם כי הם מגיעים בגדלים שונים לפי הצורך.

אוהלים אלה מיוצרים מחומרים עמידים וחזקים מאוד, ניתנים לשימוש בצורתם הסגורה – בימים קרים, או בצורתם הפתוחה – בימים חמים, כאשר יש צורך באוורור.

האוהלים מיוצרים עם חלונות שקופים מחומר אלסטי, שאותו ניתן לגלול כלפי מעלה כדי לפתוח את פתחי האוורור של האוהל במידת הצורך.

האוהלים הללו מעוצבים ומרשימים למראה, מתאימים להצבה של שולחנות קייטרינג, כמו גם שולחנות וכיסאות לישיבה, עבור האורחים.

ניתן להשתמש באוהלים הללו למגוון רחב של אירועים רבי משתתפים כמעט בכל סביבה שתוכלו לדמיין.

 

רשת צל

יריעה רחבה של רשת המיוצרת מאריג נושם, אשר האוויר יכול לחדור דרכו כדי ליצור סירקולציה נעימה בתוך השטח המוצל. את הרשת ניתן למצוא בגדלים שונים, בהתאם לצורך. התקנת הרשת נעשית לרוב על ידי החברה המשכירה את המוצר, על גבי מוטות, באופן בטיחותי ותקני.

 

מפרשי לייקרה

פתרון הצללה אלגנטי ואסתטי. בד הלייקרה מאפשר יצירה של הצללה יצירתית ויפה, אשר מספקת צל צפוף וקריר, לכל מטרה. ניתן להשיג את הלייקרה בצבעים שונים ולמתוח אותה כדי ליצור את הצל הרצוי.

 

שמשיות להשכרה

בהתאם לאופי האירוע – ניתן לשכור מספר שמשיות רצוי, כדי ליצור סביבה מוצלת באופן מרווח ואוורירי, בלי לסגור את גבולות השטח. התקנת שמשיות מאפשרת גם פיזור נוח של האורחים במרחב, תוך שמירה על אינטימיות במידת הצורך.

 

גזיבו להשכרה, או מכירה

גזיבו הוא מתקן הצללה קטן – עד בינוני, אשר מתאים ליצירת צל נקודתי, כמו למשל מעל שולחן הכיבוד, או למספר קטן של אורחים באירוע קטן.

הגזיבו הוא אלמנט אלגנטי ומעוצב, מתאים במיוחד לאירועים בפרופיל גבוה, שבהם העיצוב הוא נושא מרכזי.

 

לסיכום

ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות הצללה לאירועים – למכירה, או להשכרה, אשר יכולים לענות על כל צורך. פתרונות הצללה שונים מתאימים לאירועים שונים, כמו גם לכמויות שונות של אורחים.

לכן אפשר למצוא פתרונות הצללה לאירועים קטנים, בינוניים וגדולים, פתרונות מתאימים לאירועים מעוצבים, לצד פתרונות מתאימים לאירועים קלילים ולא רשמיים.

מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע בתחום לצורך בחירה אופטימלית של הפתרון המתאים.

 

ברזנט

תוכן עניינים
מצאתם את הכתבה שימושית?
שתפו בקליק!

כתבות נוספות

שאולי תאהבו