גם אתם יכולים להציל את ירושלים היהודית

facebookpage

אנו שמחים לבשר על השקת דף הפייסבוק של התנועה ונודה לכולכם על הצטרפות לדף ושיתופו בין חבריכם. הצטרפות לדף תאפשר לכם לעקוב אחר הפעילות הציבורית והתקשורתית של התנועה.

אנו שמחים להעלות סרטון הסברה חדש שמסביר באופן מוחשי וממשי את תכנית התנועה. נודה לכם על שיתוף הסרטון והפצתו.

סרטון ההסברה הרשמי של "התנועה להצלת ירושלים היהודית" ממחיש ומסביר את תולדות הסיפוח של 22 הכפרים הפלשתינים שסופחו לירושלים ב-1967 ואינם חלק מירושלים, ואת המשמעויות הבטחוניות, הדמוגרפיות והכלכליות של המשך סיפוח זה. הסרטון מציג את התכנית המוצעת על ידי התנועה להפרדת כפרים אלה ולהצלתה של ירושלים היהודית:

ביום ירושלים שמענו הרבה ססמאות ריקות על ירושלים השלמה שביניהן ובין המציאות אין שום קשר. התנועה להצלת ירושלים היהודית הפיקה סרט המתאר את המציאות שבדרך, שעלולה להביא לאובדנה של ירושלים היהודית והפיכתה לעיר שתשלט על ידי הערבים.

ד"ר שאול אריאלי ממקימי התנועה הדריך ביום ירושלים סיור להבנת המשמעויות הדמוגרפיות, הכלכליות והבטחוניות של סיפוח הכפרים שאינם ירושלים. לסיור הצטרפו קבוצת תושבים מהגבעה הצרפתית. הסיור זכה לסיקור נרחב בתכנית "פגוש את העיתונות".

באתר התנועה פורסמו מאמרים חדשים מאת ד"ר שאול אריאלי וחיים רמון שמסבירים את רעיונות התנועה:

ירושלים בין מזרח למערב מאת ד"ר שאול אריאלי

כך נציל את ירושלים היהודית מאת חיים רמון

היא כן מתחלקת מאת ד"ר שאול אריאלי

שלום, לא עכשיו מאת ד"ר דן שיפטן

ביום ירושלים העלתה התנועה קמפיין שילוט בירושלים המחדד את המודעות למשמעויות הבטחוניות של סיפוח 22 הכפרים שאינם ירושלים.

slide1

slide4

התנועה קוראת לתומכיה לקיים חוגי בית והסברה לקבוצות של 25 איש ומעלה בכל רחבי הארץ בכלל ובירושלים בפרט. תוכלו לפנות אלינו באמצעות הטופס

מעוניים לקיים חוג בית:

*שדה חובה

 

עשו לייק ושתפו: Facebook